Найкраща врожайність цукрових буряків зафіксована на Херсонщині

20 ноября, 2017

Найкращу урожайність «солодких коренів» зафіксовано на Херсонщині, де дощувальні зрошувальні машини забезпечили 739 ц/га цукрових буряків. Про це повідомляє прес-служба НАЦУ «Укрцукор».

Також, найкращі результати без зрошення отримали господарства в Львівській, Тернопільській, Хмельницькій областях – 540-570 ц/га у заліковій вазі. Найгірші результати показали Харківська, Сумська, Кіровоградська, Полтавська області – 350-390 ц/га.

Варто зазначити, що станом на 17 листопада невикопаними залишилось лише 8% площ під цукровими буряками.

«Кампанія по збору «солодких» коренів цього року проходить жвавіше, адже на аналогічну дату минулого року було викопано на 6% менше. Всього накопано 13,05 млн. т. цукрових буряків, за середньої урожайності 452 ц/га. У порівнянні з минулим роком урожайність цукрових буряків зменшилась на  26 ц/га ( або 5%)», — коментує аналітик сировинних ринків та сільського господарства НАЦУ «Укрцукор» Василь Долінський.

Більше половини усіх цукрових буряків зібрали у Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Полтавській областях. Вінниччина знову є беззаперечним лідером за обсягами вирощування коренеплодів – валовий збір вже наближається до позначки 2,5 млн т. За лідером слідують Хмельниччина – 1,8 млн. т, за нею — Полтавщина та Тернопільщина із валовим збором по 1,4 млн т.

Новости по теме