Овочі борщового набору дорожчатимуть на 10-15% щомісяця, — думка

26 февраля, 2021

Овочі борщового набору дорожчатимуть на 10-15% щомісяця. Про це повідомив Олег Пендзин, виконавчий директор «Економічного дискусійного клубу», передає Unn.com.ua.

«У нас сезонні коливання по „борщовому набору“ — 150% і ми стоїмо зараз на самому початку цього шляху, і чим далі, тим овочі будуть дорожче. Такого росту цін, як був січень і половина лютого, уже не буде, але по суті підняття цін продовжиться — практично на весь асортимент», — розповідає економіст.

За словами Олега Пендзина, напевно, треба очікувати ріст цін щомісяця, як мінімум, ще на 2−3%, а по борщовій групі — 10−15% буде однозначно до травня місяця і доти, поки почне поступати на ринок продукція з відкритого ґрунту.

«Стимулювати зростання цін на продукти будуть підвищення доходів населення. Це буде стимулюватись тим, що у нас з вами зростають доходи: мінімальна заробітна платня піднялась, піднялись зарплати медиків, вчителів — всі бюджетники отримали доплати, в березні у нас з вами — перерахунок пенсій для пенсіонерів», — зауважує експерт.

Разом з тим, дорожчати продукти будуть також внаслідок ажіотажного попиту перед великодніми й травневими святами.

Новости по теме

| | |