В ОПЗ нарощують темпи відвантаження продукції на ринок України

25 февраля, 2021

З початку 2021 року спостерігається тенденція щодо збільшення показників відвантаження карбаміду виробництва АТ «ОПЗ» на внутрішній ринок. Зокрема, з початку року було відвантажено більш ніж 16,5 тис тонн продукції на автомобільний транспорт насипом і в упакованому вигляді для вітчизняних замовників, відповідно до заявок споживачів продукції. Про це повідомляє пресслужба заводу.

Одночасно з цим з початку 2021 року на внутрішній ринок країни було відвантажено понад 10,5 тис тонн аміаку, з яких залізничним транспортом – 10 тис тонн, автомобільним транспортом – близько 500 тонн.

Попри суттєві ускладнення, пов’язані з тривалим погіршенням метеорологічних умов, показники відвантаження карбаміду автомобільним транспортом за січень поточного року стали рекордними за останні 4 роки.

Високі результати у відвантаженні продукції на внутрішній ринок були досягнуті завдяки організованій взаємодії всіх заводських підрозділів, залучених до процесу відвантаження, зокрема цеху з виробництва карбаміду, цеху з виробництва аміаку, цеху перевантаження карбаміду, цеху перевантаження аміаку, цеху комплектації устаткування та матеріалів, автотранспортного цеху, залізничного цеху, управління логістики, відділу збуту та інших.

«Цей напрямок роботи неможливо зазначити видом діяльності будь-якого окремого цеху, відділу чи служби. Це комплекс заходів багатьох підрозділів підприємства, в якому кожен відіграє більшу чи меншу, але свою важливу роль», – зазначив директор з логістики та збуту АТ «ОПЗ» Вадим Мінжирян.

Акціонерне товариство «Одеський припортовий завод» продовжує оптимізувати виробничий процес та нарощувати темпи відвантаження продукції. Відповідно до запланованих заходів, у лютому розпочато відвантаження залізничним транспортом карбаміду в пакуванні на ринок України.

Новости по теме

| |