В уряді розширили перелік сільгосптехніки для держпідтримки на 320 нових одиниць

19 февраля, 2021

Мінекономіки розширило перелік української сільгосптехніки, вартість якої компенсується з державного бюджету в рамках програми підтримки аграріїв за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва». Про це повідомляє Інформаційно-аналітичний портал АПК-України.

До переліку додано 320 нових найменувань техніки та обладнання, яких тепер налічується 14,8 тис. від 200 заводів-виробників. Перелік заводів-виробників також збільшився на 9.

«Ми продовжуємо розширювати інструменти підтримки національного виробника. Відтепер ще більше заводів-виробників української с/г техніки матимуть можливість краще реалізовувати свою продукцію, адже компенсація у 25% вартості є гарним стимулом для аграріїв купувати саме нашу техніку і обладнання», — наголосив Ігор Петрашко, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

До нових одиниць техніки додалися: посівний напівпричіпний комплекс Narmada для посіву за технологією Strip-Till, сівалки прямого посіву LUARA, агрегати та аплікатори для внесення рідких мінеральних добрив, обприскувачі, жниварки для збирання соняшнику, зерноочищувальні сепаратори, технологічне обладнання для комбікормових заводів та елеваторних комплексів, обладнання для систем крапельного зрошення, зерносушарки, вагове обладнання для зважування сільгосппродукції, напівпричепи, ґрунтообробна техніка, обладнання для утримання ВРХ та свиней тощо.

Нагадаємо, на компенсацію придбання сільгосптехніки виділено 1 мільярд гривень.

Новости по теме

| | | |