Крафтовий бренд «Стодола» з Миколаївщини планує виробляти дитячі джеми та пюре

18 февраля, 2021

Компанія «Стодола» з міста Первомайськ Миколаївської області планує розширювати асортимент овочевих та фруктових консервів органічними квашеними огірками та капустою а також джемами та пюре для дитячого харчування. Про це повідомляє Agrotimes.

«Хочемо консервувати квашені огірки й капусту. Так роблять французи, але їхні овочі — не органік. Бродильні процеси вони стабілізують через пастеризацію. У планах також виробництво джемів і дитячого харчування, – розповів  власник бізнесу й очільник виробництва Ян Островський. – Але всі ці плани — не прагнення великих обсягів. Скільки б позицій не було в нашому асортименті, виробництво залишається крафтовим. Принцип такий: розробляємо рецепт, виробляємо продукт, вивчаємо, чи цікавий він споживачеві. Якщо з’явилася впевненість, що ринок його прийняв, закуповуємо додаткове обладнання й збільшуємо обсяги, тобто масштабуємося».

Наприкінці минулого року компанія «Стодола» сертифікувала понад 50 найменувань органічних консервів.

Про історію  «Стодоли» читайте в матеріалі АгроЮг. Нагадаємо також, що крафтова компанія в листопаді позаминулого року почала будівнитво нових цехів для виробництва. 

Новости по теме

| | |