На Миколаївщині громадянин шахрайським шляхом заволодів сільгосппродукцією на загальну суму понад 1 млн грн

16 февраля, 2021

34-річному жителю смт Єланець Миколаївської області було повідомлено про підозру у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.190 КК України (заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою (шахрайство), вчинене повторно у великих розмірах). Про це повідомляє пресслужба Миколаївської обласної прокуратури.

«За даними слідства, підозрюваний, маючи на меті незаконне збагачення, обрав в якості джерела отримання доходу діяльність, пов’язану із заволодінням шляхом обману та зловживання довірою сільськогосподарською продукцією фізичних осіб, які мали на меті отримати прибуток від заняття фермерським господарством на території Миколаївської області», – інформують у прокуратурі.

З цією метою він розробив план вчинення злочинів, який передбачав пошук фізичних осіб, які мали на меті отримати прибуток від заняття фермерським господарством, пошук підприємств, для використання їхніх даних, з метою прикриття протиправної діяльності, розміщення оголошень про закупівлю зернових культур та соняшника, пошук нежитлових приміщень, для використання їх в якості складських приміщень.

Зловмисник, у період з червня 2016 року по липень 2017 року укладав усні договори купівлі-продажу сільськогосподарської продукції на умовах вивозу найнятим ним автотранспортом та розрахунку за придбаний товар упродовж 10 днів з дня отримання. Після чого розпоряджався продукцією на свій власний розсуд.

Наразі встановлено три факти його злочинної діяльності, сума збитків складає понад 1 млн грн.

Розслідування наразі триває. Перевіряється причетність підозрюваного до вчинення аналогічних злочинів по заволодінню сільськогосподарською продукцією інших осіб.

Новости по теме

| | |