ДП «Укрспирт» в березні приватизує три чергові спиртзаводи

13 февраля, 2021

Два онлайн-аукціони з приватизації окремого майна — Вишняківського, Дубов’язівського та Тхорівського місць провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт» — відбудуться у березні 2021 року в рамках демонополізації спиртової галузі. Про це повідомляє прес-служба Фонду державного майна України.

Зазначається, що 4 березня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації Вишняківського МПД ДП «Укрспирт» (спиртове виробництво). Об’єкт розташований в селі Вишняки Хорольського району Полтавської області, був заснований ще в 1776 році та модернізований в 2015-му. Підприємство володіє будівлями та спорудами загальною площею 9 357,8 кв. метрів, серед яких — виробничі корпуси, матеріальні склади, адмінбудівлі, цехи, майстерні тощо. Загальна площа земельних ділянок – 8,87 га.

Стартова ціна активу становить 21,176 млн грн, заявки на участь в аукціоні братимуть до 3 березня 2021 року.

Другий онлайн-аукціон — з приватизації Дубов’язівського МПД ДП «Укрспирт» — призначений на 11 березня. Об’єкт розташований в смт Дубов’язівка Конотопського району Сумської області. Підприємство володіє будівлями та спорудами загальною площею 11 263,9 кв. метрів, серед яких — головні та виробничі корпуси, спиртосховище, цехи, майстерні, автогаражі, пилорама тощо. Загальна площа земельних ділянок – 44,77 га.

Стартова ціна активу становить 33,796 млн грн; прийом заявок на участь в аукціоні триватиме до 10 березня.

Також приватизації підлягає Тхорівське місце провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт».

Активи зосереджені в двох локаціях Сквирського району Київської області: селі Тхорівка та місті Сквира.

Підприємство володіє будівлями та спорудами загальною площею 7 599,5 м², серед яких: головний корпус, спиртосховища, склади, майстерні, гаражі, бардонасосна станція, трансформаторна підстанція тощо. Наявне основне технологічне обладнання, що знаходиться в задовільному стані.

Загалом перелік окремого майна, що буде виставлено на онлайн-аукціон, складається з 531 найменувань будівель, обладнання, рухомого та іншого майна.

Загальна площа земельних ділянок – 40.88 га.

Стартова ціна активу становить 21 563 780,67 грн, а прийом заявок на участь в онлайн-аукціоні триватиме до 4 березня 2021 року.

Приватизація Тхорівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт» проходить в рамках демонополізації спиртової галузі, яка розпочалася в 2020 році.

Загалом на приватизацію держава виставить 41 МПД, що входять до держпідприємства «Укрспирт»та ще 37 заводів, що об’єднані в концерн «Укрспирт».

За результатами прозорих онлайн-аукціонів з приватизації спиртових активів до державного бюджету вже має надійти близько мільярда гривень, а найголовніше – розпочалося формування нового ринку виробництва спирту.

Новости по теме

| | |