На Миколаївщині фермер компенсував держпідприємству 400 тис грн шкоди, яку спричинив самовільним зайняттям лісових земель

8 февраля, 2021

У Миколаївській області державному підприємству повернуто майже 400 тис грн шкоди, спричиненої за самовільне зайняття лісових земель. Про це повідомлять у Прокуратурі області.

Прокуратура забезпечила повне виконання судового рішення про стягнення з фермерського господарства майже 400 тис грн шкоди, завданої самовільним зайняттям земельних ділянок державного лісового фонду загальною площею 11,7 га.

«Суд визнав доведеним, що у жовтні 2017 та у квітні 2018 років голова фермерського господарства самовільно захопив земельні ділянки на території Новоукраїнської сільської ради, які належать державному підприємству «Березнегуватське лісове господарство», чим спричинив шкоду державі у розмірі майже 400 тис грн», – йдеться у повідомленні.

З метою виконання рішення суду місцевою прокуратурою скеровано до Березнегуватьского РВ ДВС Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції виконавчий лист про стягнення з голови фермерського господарства вказаної суми, яка на даний час стягнута в повному обсязі.

Новости по теме

| |