Фермер-блогер з Херсонщини вирощує овочі у теплиці цілий рік та розповідає про свої успіхи в інтернеті

4 февраля, 2021

Фермер із Новокиївки   Херсонської області на власному городі разом із синами встановив кілька теплиць, де вирощує овочі та зелень цілий рік, — про це повідомляє Суспільне Херсон.

«Ми поставили 4 теплички отаких. Я тільки зібрав тут редиску і знову посіяв редиску, вона вже сходить. Це було до морозів – небезпечний період. Ми ризикуємо, але накриваємо агроволокном, теплицю не опалюємо. Он бачите, цибуля зелена вже є, це до нового року ми садили, вже зелень пішла в нас. Там три тонни цибулі ми вкинули. До кінця лютого, думаю, будемо збирати. Я у березні місяці зберу, після цього можу тут посадити або огірочок, або кабачок, а після цього я ще можу розсаду помідора та перцю», —   розказав Петро Мазур.

Раніше, розповідає чоловік, тримав корів, здавав молоко. П’ять років тому вирішив змінити діяльність і почав вирощувати овочі. Це – родинний бізнес, каже Петро Мазур. У нього двоє синів та двоє доньок, вони і допомагають, іноді залучає найманих робітників.

 Сільське господарство – справа ризикована, говорить Петро Мазур. Крім того, ще й затратна: «Навесні, буває, люди понасаджують розсади, а мороз вдарить і все воно пропадає, буває, дуже багато розсади замерзає. А зараз ще й піднялася ціна і на насіння, і агроволокно, і плівка, і крапелька».

Про свій бізнес чоловік розповідає в інтернеті. Його син створив сторінку і поки він на заробітках, блогерську діяльність продовжує батько. У чоловіка 30 тисяч підписників, найпопулярніші відео, вважає Петро Мазур, про ціни на оптових ринках.

«Знімав, кому подобалося, кому не подобалося, але у мене вийшли ціни навесні у Копанях. Я почав їздити по Копанях і знімати просто ціни, оскільки я товар свій воджу, я знімаю ціни. Я зняв ціни і воно в мене пішло, пішло, підписники є, люди мене впізнають»,  — говорить фермер-блогер.

Частину зароблених грошей чоловік передає на благодійність. Наразі опікується Макаром, якому місяць тому діагностували онкологію.

Новости по теме

| |