Українських медоробів запрошують взяти участь у міжнародному конкурсі London Honey Awards 2021

22 января, 2021

Українських виробників меду, які планують експортувати власну продукцію, запрошують взяти участь у міжнародному конкурсі London Honey Awards 2021. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Embassy of Ukraine to the UK.

-Всі ми знаємо, що український мед – найсмачніший та найякісніший у світі. Тепер у нас є чудова нагода довести це на практиці й іншим! Якщо ви – виробники українського меду і неодноразово замислювались над можливістю експорту своєї продукції, запрошуємо взяти участь в міжнародному конкурсі London Honey Awards 2021, — йдеться у повідомленні. 

Участь у конкурсі дає унікальну можливість знайти партнерів у Великій Британії, яка щорічно імпортує понад 45 тисяч тонн меду з різних країн світу і є п’ятим за обсягами медовим імпортером у світі. За умовами Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне партнерство, що діє з 1 січня 2021 року, Україна має безмитну квоту на експорт меду в розмірі 1000 тонн.

Минулоріч Україна вперше взяла участь в London International Honey Awards. Тоді «Духмяні луки козачки» від еко-пасіки «Бджолина садиба» отримала почесне «срібло».

 Заявки на участь в цьогорічному конкурсі приймаються до 10 травня 2021 року, оцінювання меду відбудеться 17-18 травня, а нагородження переможців – 30 травня 2021 року. Вартість участі – £120 за продукт. Допускається до конкурсу мед, обсяг виробництва якого складає понад 500 кг.

Тож, якщо ми вас зацікавили – пишіть нам на [email protected] за додатковою інформацією про те, як можна взяти участь в London Honey Awards 2021, — пишуть організатори. 

Новости по теме

| | |