В Миколаївському адміралтействі можуть розмістити Чорноморську митницю

22 января, 2021

В будівлі заводоуправління «Миколаївського суднобудівного заводу» можуть розмістити Чорноморську митницю. На митниці запрацювали нові міжрегіональні територіальні органи Держпродспоживслужби Про це заявив Давид Арахамія, глава парламентської фракції «Слуга народу», передає kurs.com.ua.

Зазначається, що наразі вже ведеться робота над тим, що в будівлі адміралтейства розмістили Чорноморську митницю, яка торік була переведена з Миколаєва до Херсона. Це дозволить відремонтувати будівлю коштом цих відомств і підтримувати його в належному стані.

«Ми хочемо сьогодні розмістити в цій будівлі регіональне управління Міністерства юстиції України. Раніше воно було в Одесі, а тепер воно переїжджає до Миколаєва. Воно буде відповідати і за Миколаїв, і за Одесу, і за Херсон. Ми зараз працюємо над тим, щоб все-таки воно розмістилося в будівлі адміралтейства», — повідомив політик.

За його словами, у них є фінансові ресурси, щоб привести його в порядок і відремонтувати. А також планується повернути втрачену Чорноморську митницю в Миколаїв і також спробувати розмістити її в цій будівлі.

Новости по теме

| | |