Маріупольський морпорт у 2021 році планує досягти 1,3 млрд гривень чистого доходу

21 января, 2021

На своєму засіданні уряд 20 січня затвердив фінансовий план державного підприємства «Маріупольський морський торговельний порт» на 2021 рік. Згідно з ним, підприємство планує отримати 1,3 млрд грн чистого доходу від реалізації продукції та 93,2 млн грн чистого прибутку. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Зазначається, що Маріупольський морський торговельний порт — один із лідерів серед портів України. Попри пандемію та кризу підприємству вдалося обробити понад 7 млн тонн вантажів за підсумками минулого року, що на 8,4% більше у порівнянні з докарантинним 2019 роком.

«Ми затвердили новий фінансовий план підприємства на поточний рік. Ним передбачено отримання чистого доходу від реалізації продукції у розмірі 1,3 млрд грн та доходів у розмірі 1,4 млрд грн. Разом з тим, підприємство планує досягти 93,2 млн грн чистого прибутку», — розповів Владислав Криклій, міністр інфраструктури.

Згідно з фінпланом, загальна сума виплат до державного бюджету та цільових фондів складає 533,7 млн грн. Капітальні інвестиції передбачено в обсязі 389,8 млн грн.

Основними напрямками капітальних інвестицій є:

  • капітальне будівництво — 235,2 млн грн;
  • придбання основних засобів — 56,7 млн грн;
  • придбання нематеріальних активів — 2 млн грн;
  • модернізація, модифікація (добудова, дообладнання, реконструкція) основних засобів — 43,9 млн грн;
  • ремонти — 52 млн грн.

«При формуванні затвердженого плану Маріупольський порт дотримувався стратегії розвитку галузі та планів розвитку портів», — підкреслив Криклій.

Новости по теме

|