Чорні лісоруби знищили на Миколаївщині дерев на понад півмільйона гривень

20 января, 2021
Чорні лісоруби у Новобузькому району Миколаївщини знищили лісів на 553 597,37 грн. Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу. 
У рамках кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 246 КК України, на підставі постанови Слідчого Управління ГУНП у Миколаївській області, для проведення процесуальних дій було залучено спеціаліста ДЕІ Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області).
Розмір шкоди, завданий незаконною порубкою лісових насаджень у Новобузькому районі Миколаївської області, становить 114 719,18 грн.
Також на підставі листів СУ ГУНП в Миколаївській області, за розглядом матеріалів кримінального провадження, здійснено розрахунки розміру шкоди, завданої незаконною порубкою лісових насаджень у Новобузькому районі Миколаївської області у розмірах 314 093,92 грн. та 124 784,27 грн, — повідомляє відомство.
Нагадаємо, що південні ліси та лісосмуги продовжують методично вирубувати. Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища регулярно фіксуються факти вирубок зелених насаджень.

Новости по теме

| | |