Столові сорти винограду в Україні потребують стабільного зрошення

17 января, 2021

Столові сорти винограду в Україні не можна вирощувати без стаціонарного стабільного зрошення. Цю проблему слід розв’язати до висаджування виноградника, вважає Андрій Гайдай, засновник розплідника щеплених саджанців винограду ТОВ «Виноград Одеса», — повідомляє AgroTimes.

«На площі до 10 га бригада фахівців може за п’ять днів змонтувати крапельне зрошення. Хто про це подбав, були в цьому році з урожаєм. У решти садівників постало питання про виживання виноградників, – розповів спеціаліст. – Коли рослині не вистачає вологи, вона забере її у ягід, щоб зберегти себе. Якщо такі сезони повторюватимуться, то виноградник без зрошення буде просто висихати». 

Засновник розплідника впевнений, що без зрошення неможливо отримати розмір ягоди, який влаштовуватиме споживача.

«Наприклад, у Преображення і Дубовського Рожевого це до 4,5 см завдовжки і вага 13–15 г», – сказав він. 

Щоб розрахувати майбутні кліматичні умови, існують карти вологості, аналогічні температурним. Випадання опадів на 1 мм — це 1 см промокання ґрунту, або 10 л води на 1 кв. м.

«Наприклад, для Одеської області раніше сума опадів була 360–450 мм на рік, а в 2020-му вона не отримала і 200 мм. Для порівняння: в Бордо (Франція) сума становить 900 мм. Їм навпаки іноді не вистачає сонця», – навів приклад Андрій Гайдай. 

На думку спеціаліста, в Україні останнім часом обов’язково слід проводити вологозарядку: з кінця жовтня – у листопаді дати рослинам якомога більше води.

«Щоб зрозуміти, чи потрібно вам робити вологозарядку, можна скористатися навіть дідівським методом: якщо земля на глибині кореня ліпиться, то можна не поливати», – порадив виноградар.

Новости по теме

| |