Референдум щодо ринку землі буде проведено в найближчі 3 роки — Лещенко

11 января, 2021

Питання продажу землі сільськогосподарського призначення іноземцям буде вирішуватися під час загальнонаціонального референдуму, який повинен відбутися в Україні протягом найближчих 3 років. Про це заявив міністр аграрної політики і продовольства України Роман Лещенко в інтерв’ю виданню Rzeczpospolita.

«Зараз землі сільськогосподарського призначення зможуть купувати виключно фізичні особи, які є громадянами України. Про те, чи зможуть її купувати іноземці, буде вирішено в ході референдуму, який відбудеться в найближчі 3 роки. Тому іноземні інвестори сьогодні зможуть лише як і раніше брати землю в довгострокову оренду», — повідомив Лещенко.

Він підкреслив, що інвестор не поспішає з інвестиціями в Україну, оскільки не бачить стабільного законодавства в питанні ринку землі.

«Інвестори бояться, адже хочуть стабільності, щоб правова система захищала їхні інвестиції. Поки йде боротьба за реформу ринку землі, інвестори дуже обережно дивляться в напрямку України. Ми їх розуміємо, оскільки цей процес в нашій країні складний і болючий», — констатував Лещенко.

Новости по теме

| | | |