В Україні можуть вирости до 25% ціни на деякі харчові продукти, — думка

6 января, 2021

Через подорожчання зернових та комбікормів для тваринництва окремі групи харчових продуктів в Україні виростуть у ціні в межах 15-25%, — інформує  AgroPolit.com

Про це розповів голова ради ГО «Бізнес-Варта», народний депутат 8-го скликання («Об’єднання Самопоміч») Іван Мірошніченко.

На думку народного депутата 8-го скликання («Об’єднання Самопоміч») Івана Мірошніченко, стрімке здорожчання світових цін на зернові зачепить і внутрішні ціни, а це в свою чергу позначиться на вартості харчової продукції.

«Подорожчання окремих груп харчових товарів через подорожчання зернових та комбікормів для тваринництва коливатиметься в межах 15-25% і триватиме аж до нового врожаю (до червня). Це за умови, що уряд лишить ситуацію як є і не вживатиме жодних кроків. Голоду не буде, але ціни зростуть на 15-25% за різними категоріями споживчих товарів», — каже він.

Нагадаємо, що вартість зернових за новорічні свята стрімко зросла на міжнародних торговельних площадка. Як показали котирування Чиказької біржі, кукурудза виросла на $8-9 за 1 т, пшениця  — на $4-5 на 1 т. Соя здорожчала також та вплинула на зростання цін на соняшникову олію на базисі ФОБ Чорного моря на $15-20 на 1 т — $1215-1220 (ціна попиту) та (пропозиції) — $1250 на січень.

Новости по теме

| |