На Україну насувається похолодання та значні опади — прогноз

5 января, 2021

Упродовж тижня на території України очікуються тумани, значні опади та похолодання. Про це свідчать дані сервісу визначення погодних умов Метео Фарм.

На більшості території пануватиме суцільна хмарність. Протягом усього тижня передбачаються опади у вигляді дощу, снігу, суміші снігу з дощем. Західні області потерпатимуть від зливових опадів найбільше. Максимальна кількість опадів очікується 7-го та 8-го січня, вся територія України опиниться в засніжено-дощовому полоні.

Стрибки температури та опади сприятимуть утворенню ожеледиці та ожеледі. Швидкість вітру переважатиме змінного напрямку 2-8 м/с.

Температура повітря з 5-го січня почне поступово знижуватися. Протягом тижня на Сході нічні температури опустяться до -4…+3°С, денні температури досягнуть відмітки -2…+6°С. В північних та центральних областях нічна температура коливатиметься від -2…+5°С, денна  -1…+5°С.

В західних областях нічна температура знаходитиметься в межах -2…+6°С, денна досягне 0…+9°С, на Півдні вночі -2…+7°С, вдень повітря прогріється до +2…+8°С. В Одеській області максимально температура підніметься до +12…+13°С.

Температура ґрунту в північних та західних областях коливатиметься від -2 до +5°С, в східних та центральних областях 0…+4°С. На Півдні температура ґрунту досягне відмітки +1…+8°С.

Новости по теме

|