Херсонські аграрії отримали 52,5 млн грн держпідтримки в рамках програми здешевлення кредитів

4 января, 2021

 У 2020 році завдяки програмі здешевлення кредитів в аграрну галузь Херсонської області залучено 52,5 млн грн з державного бюджету. Про це інформує Департамент розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської облдержадміністрації.

Компенсацію за фактично сплачені протягом січня-жовтня 2020 року відсотки за користування кредитами отримали 166 аграрних підприємств області. Звертаємо увагу, що відсотки, сплачені у листопаді та грудні 2020 року, будуть відшкодовані у наступному бюджетному році.

Нагадуємо, що відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 р. № 300 (зі змінами), здешевити відсотки за користування кредитами, залученими для покриття виробничих витрат та витрат капітального (інвестиційного) характеру, мають можливість усі суб’єкти господарювання агропромислового комплексу.

Для цього необхідно подати заявку до уповноважених банків, з переліком яких можна ознайомитися на офіційному сайті Мінекономіки в розділі «Державна підтримка» — «Взаємодія з банками».

Урядова програма здешевлення кредитів працює вже не перший рік і за цей час зарекомендувала себе як ефективний і дієвий інструмент для підтримки і розвитку власного бізнесу.

Зауважимо, що програма діятиме і в наступному році. Тож не втрачайте можливості отримати фінансову підтримку від держави.

Нагадаємо, що бджолярі Херсонщини отримали 6,1 млн грн дотацій.

Новости по теме

| | |