На перевантажувальному терміналі «НІБУЛОН» сталося загоряння галереї

30 декабря, 2020

Учора, 29 грудня, ввечері на  перевантажувальному терміналі ТОВ СП «НІБУЛОН» у м. Миколаєві відбулося задимлення, а потім і загорання частини перехідної галереї. Ця подія сталася в період шквального вітру. Про це повідомила пресслужба компанії у Facebook, оперативно силами ГУ ДСНС України у Миколаївській області, працівників суднобудівно-судноремонтного заводу, судноплавної компанії, команд буксирів та перевантажувального термінала загорання було ліквідовано.

Постраждалих немає. Причини інциденту встановлюються.

На даний момент електроенергія та освітлення подано на всі ділянки підприємства. На пошкодженій ділянці працівниками підприємства, без залучення сторонніх організацій,  будуть оперативно проведені відновлювальні роботи.

«На щастя, ця подія суттєво не вплинула на роботу термінала.  Основні технологічні лінії  та сільгосппродукція не були пошкоджені вогнем. Вже зараз термінал працює в штатному режимі і жодних перебоїв чи затримок у роботі з нашими партнерами не буде», – зазначили в компанії.

За інформацією ДСНС, причиною загоряння стало замикання електропроводки. Дії особового складу Головного управління ДСНС України у Миколаївській області спрямовувались на гасіння вогню та захист куполів для зберігання зерна.

Загалом від ДСНС залучалось 13 одиниць техніки та 61 особа.

Від підприємства працювало 4 буксири, автоцистерна, трактор із бочкою та 30 працівників об’єкту.

Новости по теме

|