На Миколаївщині зафіксовано спалах АЧС

22 декабря, 2020

У приватному домогосподарстві в Миколаївській області був зафіксований випадок африканської чуми свиней (АЧС). Про це повідомляє ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

16 грудня 2020 року в домогосподарстві в с. Новопетрівське Новоодеського району Миколаївської області зареєстрована загибель 1 свині у віці 5 місяців. При дослідженні відібраних проб патологічного матеріалу в Миколаївській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби встановлений діагноз – АЧС.

Згідно з повідомленням, встановлено епізоотичне вогнище на території двох домогосподарств по вул. Петра Могили в с. Новопетрівське, Новоодеського району Миколаївської області.

Крім того, в зону захисту в радіусі 3 км від епізоотичного вогнища увійшли такі населені пункти: с. Новопетрівське та с. Себине, Новоодеського району Миколаївської області.

Також, зону нагляду визначили радіусом 1 км від зовнішніх кордонів зони захисту, враховуючи річку Південний Буг як природний бар’єр, інші населені пункти до неї не входять.

«На даному етапі вживаються заходи щодо ліквідації спалаху АЧС відповідно до вимог Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней», – зазначили у відомстві.

Нагадаємо, на Миколаївщині вже вдруге за тиждень виявлено сплах пташиного грипу.

Новости по теме

| |