Компанія «НІБУЛОН» звернулась до Зеленського з проханням ветувати закон «Про внутрішній водний транспорт»

18 декабря, 2020
Компанія «НІБУЛОН» офіційно звернулась до Президента України Володимира Зеленського з проханням ветувати прийнятий Верховною Радою України закон «Про внутрішній водний транспорт». Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook директор компанії Олексій Вадатурський.
Він нагадав, які існують ризики, якщо закон втілять в життя.
«На кону розвиток річкового судноплавства, суднобудування, важкої промисловості та інших супутніх галузей, а значить і економіки України, а значить і добробут кожного українця… Або ж… її занепад… Чим конкретно це загрожує, запитаєте ви? Будь ласка:
  •  екологічним і епідеміологічним лихом, бо закон допускає скидання нечистот (фекалій) у русі суден по всій довжині Дніпра, у тому числі у м. Київ; 
  •  процвітанням контрабанди пального;
  •  безконтрольним добуванням піску на річці Дніпро та всіх внутрішніх водних шляхах;
  • занепадом суднобудівної та інших супутніх галузей економіки;
  • руйнівним ударом по національній безпеці України;
  • витісненням з українських рік українського прапору.
  • Нагадувати про знищення робочих місць, ненадходження податків і т.п.», — написав директор компанії «НІБУЛОН».

Таким чином «НІБУЛОН» звернувся з відкритим листом до Президента України, з проханням застосувати право вето на закон «Про внутрішній водний транспорт».

«Наступним і майже завершальним кроком до набуття чинності цього доленосного, без перебільшення, закону стане підписання його Президентом України. І хоч я уже пройшов усі кола пекла і совість моя чиста, я все ж іще раз публічно і офіційно звертаюся до Вас, пане Президенте Володимир Зеленський з проханням застосувати право вето на закон «Про внутрішній водний транспорт» і врятувати економіку України», — написав Вадатурський. 
Нагадаємо, що українські аграрії та бізнесмени провели у соцмережах флешмоб на підтримку генерального директора компанії «НІБУЛОН» Олексія Вадатурського після того, як народні депутати від партії «Слуга Народа» Ігор Негулевський та Микола Тищенко необгрунтовано звинуватили Олексія Вадатурського в хабарництві та заявили, що компанія «НІБУЛОН» є монополістом в сфері річкових перевезень, тому виступає проти законопроекту про внутрішні річкові перевезення.
У грудні Верховна Рада України підтримала проєкт Закону «Про внутрішній водний транспорт» (№1182-1-д), що визначає правові, економічні та організаційні засади діяльності внутрішнього водного транспорту.

Новости по теме

| | |