На Миколаївщині у фермера вилучили зерна понад 76,5 тонн, які він вирощував на самовільно зайнятій земельній ділянці

14 декабря, 2020

На підставі вироку Новобузького районного суду до державного бюджету надійшло 324 тисяч гривень, отримані від реалізації арештованого майна. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Миколаївської області.

Досудове розслідування встановило, що в період з жовтня 2018 року по червень 2019 житель Баштанського району без будь-яких правових підстав зайняв земельну ділянку особливо цінних грунтів загальнодержавного значення загальною площею 50 га, розташований в межах території Баштанської об’єднаної тергромад, і вирощував на ньому зернову культуру – ячмінь.

В ході розслідування було вилучено зерно озимого ячменю загальною вагою понад 76,5 тонн, вирощеного на самовільно зайнятій земельній ділянці. За клопотанням Баштанської місцевої прокуратури слідчим суддею на вилучене зерно озимого ячменю накладено арешт.

«За результатами судового розгляду вироком суду особу визнано винною за ч.2 ст.197-1 КК України та застосовано спеціальну конфіскацію майна в дохід держави у вигляді зерна озимого ячменю, яке було отримано в результаті вчинення злочину. Зараз органами державної виконавчої служби вирок суду в частині спеціальної конфіскації вищевказаного майна виконано в повному обсязі – до державного бюджету перераховано кошти в сумі 342 тис. грн, отримані від реалізації зерна», – повідомили в прокуратурі.

Новости по теме

| |