Судно «Ніблона» пройшло ходові випробування і планує розпочати днопоглиблювані роботи на Дніпрі

23 октября, 2017

Компанія «Нібулон» провела ходові випробування на Південному Бузі свого днопоглиблювального судна «Миколаївець» проекту СДС-15. На його борту тепер встановили екскаватор Volvo, який і є основною ударною силою нового земснаряда.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

В кінці поточного місяця «Нібулон» має намір приступити до виконання експериментальних днопоглиблювальних робіт в Дніпродзержинському водосховищі на Дніпрі.

В ході випробувань на Південному Бузі були випробувані пропульсівние комплекси лівого і правого бортів на всіх режимах. Крім того, були перевірені маневрені властивості судна, система радіозв’язку, якірне пристрій і навігація. Швидкість судна на повній швидкості склала 7 вузлів, що відповідає проектній. Зараз на судні завершується налагодження технологічного устаткування, поінформували в «Нібулоні».

Як раніше писав ЦТС, днопоглиблювальне судно «Миколаївець» було спущено на воду 17 вересня. Довжина земснаряда 38 м, ширина — 12 м, а осаду — 1,6 м. На ньому встановлено екскаватор з гідромолотом, який може дробити скельні породи, а також гідронасосна станція, яка може передавати 2 тис. куб. м пульпи на годину на відстань 1,5 км. Встановлений на борту екскаватор може працювати на глибинах до 15 метрів — ковшем, фрезою та гідромолотом.

Також повідомлялося, що в Херсоні для даного судна спеціально будуються дві грузоотвозние самохідні шаланди.

Експериментальні роботи з днопоглиблення в Дніпродзержинському водосховищі заплановані «Нібулоном» в рамках амбіцій компанії щодо налагодження експорту агропродукції в Білорусь по водному шляху. Для цього необхідно буде також виконати днопоглиблення в Дніпровському водосховищі.

Новости по теме

| | | | |