В Україні через ріст попиту активно дорожчають лимони

4 декабря, 2020

Попит і ціни на лимони на українському ринку на сьогоднішній день активно зростають, повідомляють аналітики проекту EastFruit. На даний момент незаперечним лідером за обсягами поставок лимона в Україні традиційно виступає Туреччина, яка дещо скоротила поставки даних цитрусових, що в результаті і призвело до чергового зростання цін в даному сегменті.

На сьогоднішній день лимони на українському ринку пропонуються до продажу по 30-50 грн / кг ($ 1,06-1,77 / кг), що в середньому на 22% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня. Подорожчання лимонів галузеві експерти, в першу чергу пов’язують з підвищеним інтересам оптових компаній і роздрібних мереж. При цьому закупівельна ціна на дані цитрусові на зовнішньому ринку також зросла, що теж сприяло подорожчання лимона на українському ринку.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день лимони в Україні в середньому коштують на 25% дорожче, ніж на початку грудня 2019 року. У той же час таку цінову різницю в порівнянні з минулим роком галузеві експерти пов’язують зі значною девальвацією гривні по відношенню до долара і євро.

Новости по теме

|