На Херсонщині невідомі спилили 39 тополь, завдавши збитків на півмільйона гривень

4 декабря, 2020

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища у Херсонській області під час здійснення державного нагляду за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Херсонської області у полезахисній лісосмузі від «Північно — Кримського каналу» до с. Тарасівка, Олешківського району уздовж ґрунтової дороги, встановлено факт  видалення 39 дерев породи «тополь».

Про це інформує Державна екологічна інспекція в Херсонській області.

На місці події, поблизу лісосмуги, знаходилися невстановлені особи. Спілкуватися з державними інспекторами відмовилися, на прохання надати дозвільні документи на видалення багаторічних насаджень не відреагували. На місце вчинення правопорушення невідкладно викликано працівників поліції.

Інспекторами спільно з працівниками поліції проведено обміри пнів та здійснено фотофіксацію видалених тополь.

Сума збитків заподіяних державі в наслідок видалення 39 тополь становить понад 500 тисяч гривень. Інспекцією направлено листи на адресу Херсонської обласної Прокуратури та Головного управління Національної поліції в Херсонській області для встановлення осіб, притягнення їх до відповідальності та відшкодування заподіяної державі шкоди.

Нагадаємо, що південні ліси та лісосмуги продовжують методично вирубувати. Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища регулярно фіксуються факти вирубок зелених насаджень. За п`ять місяців 2020 року на Півдні України в Одеській, Херсонській, Миколаївській областях зафіксовано загалом понад 35 фактів вирубки дерев. 

Новости по теме

| | | |