В Україні збільшуються поставки турецького тепличного огірка

30 ноября, 2020

Нині основною пропозицією на ринку тепличного огірка в Україні є імпортна продукція, завезена з Туреччини. Про це повідомляє EastFruit.

Ситуація цілком традиційна для українського ринку в поточний період. На даний момент українські тепличні комбінати практично не постачають на ринок місцевий огірок, з огляду на те, що поточний оборот даної культури фактично підійшов до кінця.

Незважаючи на те, що поставки цієї продукції з Туреччини продовжують збільшуватися, за оцінками учасників ринку, пропозиція тепличного огірка і раніше залишається досить обмеженим, що в умовах стабільного попиту, і дає можливість трейдерам і далі підвищувати ціну на імпортну продукцію.

Так, на сьогоднішній день турецький огірок надходить в продаж по 30-35 грн/кг ($1,05-1,23/кг), що в середньому на 15% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

В результаті, на сьогоднішній день ціни на імпортний огірок в Україні вже в середньому на 16% вище, ніж в аналогічний минулорічний період.

У той же час гравці ринку не виключають, що вже найближчим часом на ринку може істотно збільшиться пропозиція турецького огірка, що трохи сповільнить цінове зростання в цьому сегменті.

Новости по теме

| |