За 2020 рік приватизація державного і комунального майна принесла в бюджет 2,7 млрд грн

27 ноября, 2020

За 2020 рік тільки мала приватизація державного та комунального майна вже принесла 2,7 млрд гривень. У наступному році уряд сподівається значно збільшити цей показник та розпочати велику приватизацію. Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

«Ефективне управління державними ресурсами відіграє надзвичайно важливу роль. Це і запорука збільшення надходжень до держбюджету, і покращення соціально-економічного життя, і підвищення довіри до держави в цілому», — розповів Ігор Петрашко, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, під час відкриття конференції «Як стимулювати інвестиції в економіці та підвищити ефективність управління державними ресурсами?».

Так, під час панелей онлайн-конференції були детально проаналізовані основні напрями в реформі управління державними ресурсами, а саме: приватизація, оренда державної та комунальної власності, ринок необробленої деревини, реалізація активів банків-банкрутів, продаж будь-якого майна, нерухомості, автомобілів, земельних ділянок, акцій, цінних паперів юридичних та фізичних чи юридичних осіб, які перебувають у стадії банкрутства, продаж арештованого майна та інші напрями.

«Наразі всі ці напрями мають прозорий та публічний доступ до державних ресурсів через систему „Прозорро.Продажі“. Система забезпечує конкуренцію, транспарентність, відкриті і чесні торги. Це, у свою чергу, надає позитивні ефекти — значні надходження в бюджет, інвестиції в розвиток галузей, збільшення робочих місць», — наголошує міністр. 

Новости по теме

| |