Держава відшкодує вартість тваринницьких об’єктів на суму 430,5 млн грн

27 ноября, 2020

Мінекономіки прийняло рішення відшкодувати вартість тваринницьких об’єктів на суму 430,5 млн грн. Про це повідомила Ганна Лавренюк (віцепрезидентка АВМ), що є членом Комісії Мінекономіки із розподілу бюджетних коштів за програмою розвитку тваринництва і переробки сільськогосподарської продукції в ході засідання відомства, — інформує Асоціація виробників молока.

26 листопада Комісія Мінекономіки на засіданні затвердила відшкодування вартості тваринницьких об’єктів на загальну суму 430,5 млн грн.

«Завдяки тиску і аргументам агро-асоціацій, господарства, що отримали наприкінці 2019-го неповну суму відшкодування за тваринницькі об’єкти (18% замість 30% вартості), цьогоріч мали право подати заявку на доплату. Таким чином, 23 господарства, з яких 15 — молочні, мають отримати доплати на загальну суму 103,5 млн грн», — наголошує Ганна Лавренюк.

Крім того, Комісія розглянула заявки на відшкодування об’єктів 2020-го року – підтримку  отримають 22 господарства, 12 з яких — молочні, на суму 327 млн грн.

Онлайн трансляцію засідання можна переглянути на сторінці Тараса Висоцького, заступника Міністра розвитку економіки, за посиланням: https://fb.watch/1-ldZxe22o/

Новости по теме

| | |