Фонд Держмайна виставив на приватизацію ще два спиртзаводи

25 ноября, 2020

Фонд державного майна України у рамках демонополізації спиртової галузі оголосив про намір виставити на аукціон ще двох об’єктів державного підприємства «Укрспирт», — інформує пресслужба Фонду держмайна України.

На торги виставлені Воютицьке та Вишняківське місця провадження діяльності та зберігання спирту.

Так, аукціон з приватизації Вишняківського МПД, розташованого на Полтавщині, призначено на 18 грудня 2020 року зі стартовою ціною 22 429 195 грн. У складі цього об’єкту – спиртосклад, бродильний цех, виробнича лабораторія і будівля брагоректифікації.

Аукціоні з приватизації Воютицького МПД, розташованого на Львівщині, відбудеться 17 грудня 2020 року зі стартовою ціною 32 002 696 грн.

До його складу входять цех розливу, виробництва концентрату квасного сусла і полісолодових екстрактів, будівля насосної станції води, варочне і дріжджебродильне відділення.

«Переможці аукціонів після отримання права власності на об’єкт, отримають також можливість стати учасниками нового ринку виробництва спирту», – зазначають у Фонді держмайна.

З інформацією про приватизацію об’єктів спиртової галузі можна ознайомитися на спеціальній сторінці сайту privatization.gov.ua за посиланням.

Довідково:

З 78 державних спиртових заводів ДП Укрспирт та Концерну Укрспирт: 22 знаходяться в незадовільному стані і не відповідають технічним вимогам, 43 – взагалі стоять без роботи вже тривалий час. На утримання всього цього господарства держава витрачає близько 100 млн грн щорічно.

о

Новости по теме

| | |