На ринку овочів і зелені в Україні стрімко збільшується імпорт

24 ноября, 2020

Ринок овочів і зелені в Україні в основному заповнений вітчизняною продукцією. У 2019 році частка імпорту становила від 1% до 3,5% в різні періоди. У першій половині 2020 року відзначено збільшення імпортного сегменту до 10,9%, що свідчить про деяку здачу позицій українськими городниками. Про це повідомляє Pro-consulting.ua.

«Аналіз ринку овочів і зелені в Україні показує, що 96% його обсягу в 2019 році припадало на огірки і помідори. Перше півріччя 2020 року ознаменувалося лідерством баклажанів і зеленої цибулі», — йдеться в повідомленні.

Так, за результатами моніторингу ринку овочів і зелені в Україні визначена регіональна структура виробництва зелені в нашій країні. Так, з випуску салату лідирує Рівненська область — 29,9% від загального обсягу, а по вирощуванню інших видів зелені на першому місці Київська область — 14,5%.

Зауважимо, що маркетингове дослідження ринку овочів та зелені в Україні виявило наступні головні негативні чинники впливу на галузь овочівництва: кліматичні зміни на території нашої країни; собівартість вирощування овочів вища, ніж у популярних зернових і олійних культур; відсутність доступу великої частини виробників до сучасних технологій зберігання, пакування та транспортування продукції; недостатня кількість овочесховищ; слабка державна підтримка галузі; наявність значного тіньового сектору — 75−80% за оцінкою плодоовочевої асоціації; нерозвинена інфраструктура товарного ринку. Крім того, у процесі аналізу ринку овочів і зелені в Україні були оцінені переваги і недоліки різних каналів збуту даної продукції.

Новости по теме

| |