Експерти прогнозують зростання ціни на живець свиней

23 ноября, 2020

Після тривалого зменшення цін на свиней забійних кондицій в Україні прогнозується ріст котирувань. Поточного тижня (з 23 по 29 листопада) середня ціна живця становитиме від 42 до 43 грн за кілограм. Про це зазначають аналітики Асоціації «М’ясної галузі».

«Переробні підприємства йдуть на зустріч свинокомплексам, які через підвищення цін на корми, закликають до підняття ціни на живих свиней. Ймовірно, ціна на свиней наступного тижня збільшиться на 1 грн до 42-43 грн за кг», – йдеться у повідомленні.

Аналітики зауважують, що впродовж листопада ціни на свиней в Україні сталі. Однак на них може сильно вплинути ціна на свиней в ЄС, яка продовжила зниження і минулого тижня до 1,42 євро за кг забійної маси, а забійні ціни на напівтуші свиней, які переросли та свиноматок менші 1,2 євро за кг.

«Тиснуть на ціни і зниження попиту на м’ясо через карантин «вихідного дня» та можливе введення локдауну. Крім того, новорічні свята через COVID-19 будуть під загрозою, що може значно зменшити попит на м’ясо у місцях громадського харчування», – відмічають експерти.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що після тривалого зменшення цін на свиней забійних кондицій в Україні передбачається зростання котирувань.

Новости по теме

| | | |