Протягом жовтня рибоохоронний патруль викрив порушень на понад 21 млн грн збитків, – Держрибагентство

20 ноября, 2020

Держрибагентством підбито підсумки рибоохоронної діяльності за жовтень 2020 року. Територіальними рибоохоронними патрулями протягом місяця здійснено 1 214 рейдів. У результаті проведених заходів виявлено 3 488 порушень, з яких 27 % є грубими (933). Найбільшу кількість порушень викрито в Дніпропетровській, Полтавській, Черкаській, Херсонській, Запорізькій областях та на Азовському морі.

В рамках рибоохоронних рейдів державні інспектори вилучили у порушників 10 502 кг водних біоресурсів та 3 694 од. заборонених знарядь лову. Крім того, затримано 119 транспортних засобів. За цей період складено та направлено до судів 1 213 справ для притягнення порушників до адміністративної відповідальності. Ще 16 справ направлено судами для відкриття кримінальних проваджень.

«Сума збитків, завданих рибному господарству за жовтень, склала понад 21 млн грн. Зокрема, 17,8 млн грн зафіксував Миколаївський рибоохоронний патруль, 1,1 млн грн – Черкаський рибпатруль, 465 тис. грн – Полтавський рибпатруль, 361 тис. грн – Азовське басейнове управління. Закликаю громадян сумлінно дотримуватися встановленого природоохоронного законодавства та уникати незаконних дій на шкоду рибним запасам. Лише відповідальне ставлення допоможе збереженню популяцій іхтіофауни у наших водоймах», – наголосила Голова Держрибагентства Ганна Шишман.

Нагадаємо, у Каховське водосховище та пониззя річки Дніпро вселено 179 тис. екз. риби.

Новости по теме

| |