Миколаївська «аграрка» зайняла лідерські позиції серед установ вищої освіти України

20 ноября, 2020

Миколаївський національний аграрний університет посів перше місце серед закладів вищої освіти Миколаєва за підсумками Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галузями знань і спеціальностями в 2019-2020 навчальному році. Про це свідчать результати Рейтингу підсумків Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галузями знань і спеціальностями.

Підсумки участі вищих навчальних закладів Миколаєва у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за галузями знань і спеціальностями в 2019-2020 навчальному році

Найбільшою гордістю для науково-педагогічного та студентського колективів «аграрки» є почесне I місце в ТОП аграрних закладів вищої освіти України і VI місце в ТОП закладів вищої освіти України.

Рейтинг ЗВО України за підсумками участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за галузями знань і спеціальностями в 2019-2020 навчальному році

Миколаївський національний аграрний університет впевнено займає провідне місце в списку українських «Оксфорд» і «Кембридж», заявивши про те, що університет здійснює якісну підготовку фахівців, про свою самодостатність і вмотивованість.

Новости по теме

|