У Кабміні затвердили постанову про передачу земель ОТГ

18 ноября, 2020

Кабінет міністрів України 16 листопада 2020 року ухвалив постанову №1113, яка запускає механізм повноцінної передачі земель сільськогосподарського призначення всім без виключення об’єднаним територіальним громадам держави. Про це повідомляє пресслужба Держгеокадастру.

«Це рішення — важливий крок у реалізації земельної реформи президента України Володимира Зеленського в частині земельної децентралізації та передачі понад 2 млн га сільськогосподарських земель органам місцевого самоврядування. Відповідний указ глава держави підписав місяць тому, 15 жовтня», — розповів Роман Лещенко, голова Держгеокадастру.

Зауважимо, що ця постанова уряду є наступним етапом для реалізації процесу передачі земель на місця, до якого Держгеокадастр проводив підготовку протягом останнього часу.

«Впродовж останнього місяця вони готували всю необхідну документацію для того, аби передача земель ОТГ могла бути проведена максимально оперативно. Тож сьогодні я з великою радістю поставлю завдання розпочати завершальний етап цієї кропіткої роботи всієї нашої команди», — додав Лещенко.

Крім того, очільник відомства звернувся до новообраних голів об’єднаних територіальних громад, які вже приступили до роботи або ж розпочнуть виконувати свої обов’язки найближчим часом.

«Держгеокадастр чекає на вас, звертайтесь до обласних управлінь з необхідною документацією. Ви отримали підтримку на місцях, а ми передамо вам найбільш цінний ресурс у державі — землю. Завдяки чому, місцеве самоврядування стане справді сильним. Це нові можливості для місцевого самоврядування та водночас серйозна відповідальність», — підкреслив Лещенко.

Новости по теме

| |