Українські географічні зазначення отримають правову охорону в ЄС

13 ноября, 2020

Україна заявила про намір одержати в Європейському Союзі правову охорону для трьох нових географічних зазначень України, зареєстрованих відповідно до європейських стандартів. Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

«Днями за участю представників Мінекономіки відбулося чергове засідання підкомітету Україна-ЄС з питань географічних зазначень. Воно стало знаковим для української сторони — Україна заявила про намір одержати в Європейському Союзі правову охорону для трьох нових географічних зазначень України, зареєстрованих відповідно до європейських стандартів», — йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що мова йде про такі географічні зазначення як, «гуцульська овеча бриндзя», «гуцульська коров’яча бриндза» та «мелітопольська черешня».

«Для українських виробників правова охорона в ЄС — це можливість виходу на європейський ринок продукції із доданою вартістю, що підвищує рентабельність українських товарів та їх репутацію, стимулює увагу до регіонів їх походження та позитивно впливає на розвиток туризму», — підкреслив Олександр Романішин, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Крім того, в планах України на наступний рік — нові географічні зазначення для меду, горіхів, українських вин: продуктів, які є уособленням багатства української природи та традицій.

Новости по теме

| | |