В Україні продовжили терміни збору документів на програму держпідтримки свинарів

9 ноября, 2020

До 15 листопада триває збір документів від підприємств на часткове відшкодування вартості будівництва тваринницьких об’єктів. Цьогоріч термін введення об’єктів у експлуатацію і збору документів продовжено до 31 жовтня і 15 листопада відповідно.  Про це повідомляє пресслужба Асоціації «Свинарі України».

«Продовження терміну введення в експлуатацію за зверненням аграрних асоціацій, у тому числі Асоціації „Свинарі України“, ініціювало Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Слугувало цьому реформування Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ), у наслідок якої підприємства не могли вчасно зареєструвати дозволи на введення в експлуатацію», — йдеться в повідомленні.

Також, у результаті тісної співпраці Ірини Король, нової очільниці ДАБІ, та Мінекономіки була створена робоча група у рамках якої розглядалися онлайн-звернення підприємств щодо індивідуальних проблем з оформленням документів. Таким чином прикладено максимум зусиль, аби можна було вчасно подати усі необхідні документи і стати учасником програми держпідтримки.

Новости по теме

| | | |