В аграрному комітеті підтримали два законопроекти щодо управління земельними ресурсами

18 октября, 2017

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин під час засідання 17 жовтня розглянув два законопроекти щодо управління земельними ресурсами в межах території об’єднаних територіальних громад.

Про це повідомив заступник голови аграрного комітету Олександр Бакуменко на своїй сторінці у Facebook.

Так, за його словами, законопроектом № 7118-1 пропонується виконавчим органам сільських, селищних, міських рад надати повноваження із здійснення контролю за дотриманням вимог щодо використання земельних ділянок за цільовим призначенням; дотриманням строків своєчасного повернення тимчасово зайнятих земельних ділянок та обов’язкового виконання заходів щодо приведення їх у стан, придатний для використання за призначенням; щодо повернення самовільно зайнятих земельних ділянок їх власникам або користувачам.

«В ході дискусії, яка виникла під час розгляду двох законопроектів, все ж таки було прийняте рішення рекомендувати Верховній Раді України законопроект №7118-1 прийняти за основу», ― зазначив Бакуменко.

«Також вдалося розглянути ще один важливий законопроект №6490 від 24.05.2017 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств»», ― додав він.

Законопроектом пропонується внести зміни до Податкового кодексу України, законів України «Про фермерське господарство», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», «Про державну підтримку сільського господарства України» та «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

«Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України даний законопроект прийняти за основу. Рішення направити до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики та Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення», ― підсумував Бакуменко.

Новости по теме

| | | |