В програмі держпітримки виноградарства пропонують збільшити компенсацію на закладення виноградників: деталі

29 октября, 2020

Робоча група з питань сприяння розвитку галузі виноградарства і виноробства ініціює зміни в програмі держпідтримки. Про це повідомляєьбся на інформаційно-аналітичному сайті АПК-України.

Серед пропозицій: збільшення величини компенсації за закладення виноградників, шпалер, у сфері зрошення і переробки продукції – до 50%, надання прямої адресної підтримки на гектар для утримання виноградників, компенсація вартості саджанців – 80%, а також надання підтримки на закладання молодих садів.

Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький розповів, що робоча група обговорила та підтримала необхідність впровадження державною програмою підтримки на отримання нових молодих насаджень виноградників.

Також обговорювалося питання виплати відповідної підтримки протягом 4 років після посадки до настання плодоносного періоду в розмірі 20 тис.грн на гектар.

Наступний крок – подання відповідних напрацювань на обговорення в профільних комітетах Верховної Ради. Сподіваємося на підтримку і впровадження даного заходу вже з наступного року“, — зазначив він.

Новости по теме

| | | |