Конгрес фермерів зернувся до компаній-виробників насіння щодо благодійної допомоги постраждалим від посухи фермерам Одещини

27 октября, 2020

Всеукраїнський Конгрес Фермерів і Насіннєва Асоціація України звернулись до компаній-виробників насіння щодо надання допомоги для посівної фермерам півдня Одещини. Повідомляє пресслужба ВКФ.

Голова ВКФ Іван Слободяник наголошує, що все ще триває збір допомоги для фермерів Бесарабії, які страждають через дворічну посуху:

«У фермерів немає грошей засіятись, вони повністю в кредитах, податки і внески за паї платити немає з чого», — зазначив він.

Як додала Сюзанна Григоренко, виконавчий директор Насіннєвої Асоціації України, збір допомоги для постраждалих аграріїв є дуже важливим.

«Ми всі розуміємо, що ми – учасники однієї галузі і ми зацікавлені в тому, щоб наш товаровиробник був конкурентоспроможним, йому потрібно допомогти в нелегких умовах, щоб далі він був самостійним», — зазначила Сюзанна Григоренко.

Організації сподіваються, що насіннєві компанії у межах своїх можливостей допоможуть агропідприємствам Одещини.

Нагадаємо, що раніше Всеукраїнський Конгрес Фермерів привіз постраждалим від посухи фермерам Одещини насіннєвий матеріал.

Новости по теме

| | | |