«Людина завжди хоче та буде їсти»: на кафедру технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві в НУБіПУ запрошують абітурієнтів

27 октября, 2020

Абітурієнтів зі всієї України запрошують до навчання у Національному університеті біоресурсів і природокористування України. Зокрема, факультет тваринництва та водних біоресурсів кафедра технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві запрошує випускників 11-х класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, технікумів та коледжів на програму підготовки ОС «Бакалавр» і « Магістр» за спеціальністю 204 – «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Переваги навчання на факультеті тваринництва та водних біоресурсів НУБіП України:

  • Університет входить у трійку кращих закладів вищої освіти м. Києва та десятку кращих в Україні.
  • Потужний науково-педагогічний колектив факультету: 3 академіки, 20 докторів наук, професорів, 50 кандидатів наук, доцентів.
  • Розвинена матеріально-технічна база – сучасні лекційні аудиторії, наукові, навчально-науково-виробничі та навчальні лабораторії, а також навчально-дослідні господарства.
  • Можливість проходження навчальних і виробничих практик за кордоном (США, Німеччина, Франція, Чехія, Данія тощо).
  • Наявність в Університеті військової кафедри – паралельно з навчанням на факультеті є можливість отримання звання молодшого лейтенанта.
  • Перспективи працевлаштування – можливість після закінчення навчання влаштуватися на роботу на передові підприємства з тваринництва в Україні і закордоном: високий попит на фахівців технологів з тваринництва і щомісячна заробітна плата 15-45 тис. грн.
  • Забезпечення житлом у гуртожитку зі зручним розташуванням поряд з навчальними корпусами у мальовничому районі Голосієво з розвинутою інфраструктурою.
  • Активне та цікаве студентське життя – наявність численних спортивних секцій та гуртків художньої самодіяльності.

 

Кафедра технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві є базовою та випусковою з освітньої спеціальності 204 – «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Викладачі кафедри готують висококваліфікованих магістрів з виробництва і переробки продукції тваринництва, формують нове покоління фахівців, які мають глибокі знання з виробництва органічної тваринницької продукції, вміють інноваційно мислити, приймати високоефективні технологічні рішення з виробництва продукції свинарства, вівчарства, птахівництва, кролівництва та звірівництва.

Ця спеціальність з числа вічних: «Людина завжди хоче та буде їсти!»

Консультант з питань вступу: Лихач Вадим Ярославович, доктор с.-г. наук, доцент, в.о. завідувача кафедри, профессор кафедри технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві.

Адреса приймальної комісії:

03041, м. Київ, вул. Генерала Родимцева, 19, навчальний корпус №1.

Їхати від станцій метро «Либідська» або «Теремки» мікроавтобусом №212.

Прийом документів щоденно з 09:00 до 18:00, у вихідні – з 09:00 до 14:00.

Тел. +38(098)243-84-71

Сайт: www.nubip.edu.ua

е-mail: [email protected]; [email protected]

Новости по теме

|