В Одеській і Миколаївській областях спостерігається значне зниження виробництва сільськогосподарської продукції

21 октября, 2020

На Півдні України спостерігається загальноукраїнська тенденція зниження виробництва продукції сільського господарства. Особливо критична ситуація склалась на Одещині та Миколаївщині. Про це свідчать дані Державної служби статистики України, — інформує АгроЮг.

Нагадаємо, раніше наше видання інформувало, що на Одещині виробництво сільськогосподарської продукції за рік скоротилось вдвічі. Це найгірший показник серед всіх регіонів України.

Станом на жовтень індекси виробництва продукції сільського господарства на Одещині дещо покращились, однак показники лишаються найгіршими в Україні. Так, в 2020 році виробництво скоротилось на 41,8%. З них продукція рослинництва на 45,4%.

На підприємствах Одеської області продукція сільського господарства скоротилась більше ніж в половину — на 53,3%. З них, продукція рослинництва на 54,5%. Дещо кращою виглядає статистика у господарствах населення. Там виробництво сільгосппродукції скоротилось майже на 23%. З них виробництво рослинництва зменшилось на 27%.

Миколаївська область стала третім по темпам скорочення виробництва сільгосппродукції регіоном в Україні — на 24,6%. Виробництво продукції рослинництва скоротилось на 26%, продукція тваринництва на 12%.

На підприємствах виробництво сільгосппродукції скоротилось на 27,8%, рослинництва з них на 28,1%, тваринництва на 18,5%.

Ситуація в господарствах населення склалась таким чином. Виробництво сільгосппродукції зменшилось на 19,1%, з них рослинництво на 21,7%, тваринництво на 10,5%.

Нагадаємо, що з початку року на Півдні України: в Херсонській, Одеській та Миколаївській областях значно скоротилась кількість свійської птиці.

В Одеській області з початку року порівнянно з 2019 різко зменшується кількість великої рогатої худоби.

Новости по теме

| | | | |