На Миколаївщині незаконно виловили риби майже на 10 тисяч грн

19 октября, 2020

В суботу, 17 жовтня, державні інспектори Миколаївського рибоохоронного патруля в рейдах викрили два порушення зі збитками на 9 248 грн. Про це йдеться у повідомленні Миколаївського рибоохоронного патруля.

Близько 10 години, в рейді по річці Інгулець (канал Інгулецької зрошувальної системи), поблизу міста Снігурівка, викрито громадянина, який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям. Порушник за допомогою накидної сітки (парашуту) добув 11 кг риби: карась сріблястий (молодь) — 340 екз., бичок — 8 екз., пічкур — 28 екз.

Збитки, завдані рибному господарству України, становлять 6 528 грн.

Раніше рейдова група на Березанському лимані зафіксувала схоже порушення. У громадянина вилучено ліскову сітку та водні біоресурси (оселедець – 9 екз., кефаль (лобан) – 1 екз. та кефаль (сингіль) – 1 екз. Загальна вага незаконно добутої риби склала 2,2 кг.

Завдано збитків у розмірі 2 720  грн.

Складено адмінпротоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ готуються для передачі до правоохоронних органів за місцем скоєння правопорушення. Заборонені знаряддя лову та незаконно добуті водні біоресурси вилучено до рішення суду.

Новости по теме

| |