ДП «Укрспирт» отримало останню в своїй історії ліцензію на виробництво етилового спирту

16 октября, 2020

ДП «Укрспирт» отримало чергову ліцензію на виробництво етилового спирту неденатурованого від Державної податкової служби України. Про це повідомляє прес-служба ДП «Укрспирт».

«Наше держпідприємство отримало, напевно, останню у своїй історії ліцензію на виробництво спирту. Вона видається на п’ять років. Після успішного завершення приватизації подібні ліцензії в Україні будуть отримувати вже приватні спиртові заводи», — розповідає Сергій Блескун, в.о. обов’язки директора ДП «Укрспирт».

За словами Блескуна, ДП «Укрспирт» наразі конкурує на ринку з іншими державними заводами, які після проведення демонополізації 1 липня також борються за покупців на ринку. «Видана ліцензія на виробництво етилового спирту буде діяти до 10 січня 2025 року. Протягом наступних 5 років ДП „Укрспирт“ може виробляти усі види спирту етилового неденатурованого: ректифікований (харчовий), спирт етиловий сирець, спирт етиловий технічний», — підкреслив в.о. обов’язки директора ДП «Укрспирт».

Нагадаємо, що в рамках затвердженої КМУ програми реформування та розвитку спиртової галузі на 2020/23 роки відбулася приватизація «Немирівського місця провадження діяльності та зберігання спирту» з переліку об’єктів ДП «Укрспирт».

Фонд державного майна оголосив про проведення п’ятого аукціону об’єктів спиртової галузі – Бершадського МПД (об’єкт ДП «Укрспирт»), який відбудеться 29 жовтня 2020 року.

Новости по теме

| |