АМКУ закликає «Одеський коньячний завод» відмовитись від зазначення на етикетках приналежності до французьких вин

15 октября, 2020

Антимонопольний комітет України закликає ПрАТ «Одеський коньячний завод» відмовитися від поширення на етикетках своєї продукції позначень, які можуть бути сприйнятими споживачами як інформація про іноземне походження напоїв. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

«Такі дії містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді поширення неправдивої інформації, що вводить в оману споживачів», — повідомляють у комітеті.

Зазначимо, що мова йде про вироби підприємства «Шампанське України» з назвами «Grande France брют», «Шампанське України Grande France напівсухе», «Шампанське України напівсолодке», «Напій винний ігристий з фруктово-ягідним екстрактом рожевий Grande France».

«Зазначені напої виготовлені на території України та до їх складу не входять виноматеріали французького походження. Єдине, що їх пов’язує із Францією — використання при виробництві дріжджів, які селектовані Інститутом Енології Шампані на виноградниках Франції», — пояснюють в АМКУ.

Таким чином, сукупність текстової та графічної інформації, розміщеної на етикетках напоїв, може викликати у споживача враження про те, що зазначена продукція має відношення до Республіки Франція.

«Виходячи з цього, дії ПрАТ „Одеський коньячний завод“ містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого статтею 15 Закону України „Про захист від недобросовісної конкуренції“», — зазначили в Антимонопольному комітеті Україні.

Новости по теме

| | |