Компанія Risoil розпочала приймати сою в Херсонському морпорту

13 октября, 2020

Компанія Risoil S.A. розпочала приймання сої в Херсонському морському торговому порту. Її поставлятимуть в країни середземноморського басейну.

Про це повідомляє пресслужба Risoil S.A.

«Українська соя вважається среднепротеїновою за своїми характеристиками, вмістом білка і олії, схожа на Північноамериканську олійну, вироблену в США і Канаді. При цьому наша соя містить менше ГМО, що робить її придатною в більшості країн, а відповідно, більш конкурентною», — йдеться в повідомленні.

Слід зауважити, що всього по Україні в цьому сезоні планується прибрати близько 3,4 млн т, з яких на експорт піде більше половини. Не дивлячись на те, що переробники сої в Україні постійно нарощують оберти, експортери є незмінною конкурентною ланкою в торгівлі аграрною продукцією, що дозволяє фермеру отримати максимально можливу ціну за свій товар.

«Херсонська область — лідер з виробництва сої на Півдні країни, з очікуваним врожаєм в сезоні 2020/21 на рівні близько 200 тис. т. З огляду на погодні умови в поточному сезоні збирання врожаю сої пізнє і багато фермерів тільки накопичують її для подальшого продажу», — додали у компанії.

Новости по теме

| | |