На Херсонщині шукали можливості експортного розширення в регіоні

7 октября, 2020

Побудувати відкритий діалог між бізнесом та владою щодо створення нових та розширення наявних експортних можливостей Херсонщини. Таку мету поставили під час онлайн-засідання за “круглим столом” на тему: “Перспективи розширення ринків збуту місцевих товарів та послуг: інструменти та напрями”, — інформує пресслужба Херсонської облдержадмінімтрації.

З привітальним словом до учасників звернувся голова облдержадміністрації Юрій Гусєв. Він підкреслив, що для Херсонщини питання експорту є надзвичайно важливим, адже аграрії області щороку виробляють велику кількість плодоовочевої продукції, яка має попит на закордонних ринках.

“Головним завданням нашої зустрічі є окреслення можливостей та встановлення торговельно-економічних зв’язків між бізнесом та іншими державами. Це дасть можливість максимально реалізувати потенціал області та запропонувати свої товари та послуги на ринках ЄС, Азії, країн Близького Сходу. Отже, бажаю всім плідної роботи та винести багато корисної й важливої інформації”, — наголосив очільник області.

У заході взяли участь в.о директора ДУ “Офіс з просування експорту України” Тетяна Міськова, начальниця відділу аналітики ДУ “Офіс з просування експорту України” Ольга Гвоздьова, секретар Ради експортерів та інвесторів при МЗС Олександра Василенко, голова правління Торгового дому “Україна” Олександр Петров, в.о голови правління ПрАТ “Експортно-кредитне агентство” Лариса Луковіна та представник латвійського Агентства інвестицій та розвитку в Україні Айнарс Межуліс.

Під час засідання учасники обговорили питання нових можливостей для розвитку міжнародних економічних зв’язків, що відкриваються перед бізнесом, який займається експортом продукції.

Новости по теме

| |