Мінекономіки пропонує дозволити експорт коньячних купажів з України

5 октября, 2020

Мінекономіки на звернення вітчизняних виробників коньяків України та з метою підтримки вітчизняного виробника проектом наказу пропонує дозволити експорт купажів коньяків України на інші підприємства для їх подальшого розливу.  Про це йдеться в проекті наказу «Про внесення змін до Правил виробництва коньяків України», опублікованому на офіційному сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

«Проектом наказу пропонується надати суб’єкту господарювання право визначати термін перегонки виноматеріалів коньячних без його обмеження до 1 квітня або до 1 липня, наступного за врожаєм винограду року за умови їх зберігання належної якості», — йдеться в документі.

Таким чином, метою прийняття проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про внесення змін до Правил виробництва коньяків України» є дерегуляція виробництва виноматеріалів коньячних та експорту купажів коньяків України на інші підприємства для їх подальшого розливу.

«Прийняття наказу зменшить державне регулювання процесу виробництва виноматеріалів коньячних та збільшить обсяги виробництва коньяків України за рахунок їх експорту. Це припинить процес стагнації галузі виноградарства, прискорить розвиток і модернізацію заводів первинного виноробства, дасть можливість залучення інвестицій у виноградарсько-виноробну галузь, що призведе до збільшення робочих місць у густонаселених виноградарських регіонах, прискорення розвитку інфраструктури сільських територій, збільшення фінансових надходжень до державного та місцевих бюджетів», — зауважують у міністерстві.

Експерти прогнозують, що збільшення виробництва коньяків України за рахунок освоєння нових ринків збуту буде значним стимулом для залучення інвестицій у закладення вітчизняних виноградних насаджень.

Новости по теме

| | | |