В Україні подорожчають яйця та м’ясо птиці через збільшення вартості кормів

2 октября, 2020

В Україні подорожчають яйця та м’ясо птиці, що пов’язано зі здорожчанням кормів. Про це розповів виконавчий директор асоціації «Союз птахівників України» (СПУ) Сергій Карпенко.

«Цього року очікується зменшення виробництва яєць. Причина в тому, що минулий рік для виробників був збитковим, багато фабрик взагалі зупинили виробництво, деякі значно скоротили поголів’я», — відмічає Карпенко.

За його словами, зараз на внутрішньому ринку спостерігається ріст відпускних цін на яйця, які на сьогодні складають близько 18-20 грн за десяток.

«Ріст відпускних цін спричинений як сезонними чинниками, так і значним подорожчанням кормів. Протягом останніх двох-трьох тижнів зросла ціна на фуражну пшеницю, шроти приблизно на 1,5-2 тис. грн/т. Комбікорми, які складають 65-70% собівартості продукції птахівництва, відповідно також здорожчали, що негативно позначилося на собівартості продукції. Якщо минулого року собівартість яйця була близько 15,30 грн/10 шт., то вже сьогодні це не менше 18 грн. Враховуючи те, що відпускні ціни виробників пів року складали менше їхньої собівартості, то відповідно для отримання хоча б мінімального прибутку за підсумками року вони мають становити не менше 23-25 грн/10 шт. яєць», — зазначає він.

Він також додав, що комбікормові заводи вже переглянули ціни на готові корми у бік збільшення.

Новости по теме

| | | | |