«Нібулон» планує звести черговий об’єкт у Запорізькій області

13 октября, 2017

Компанія «Нібулон» презентувала інвестиційний проект із вдосконалення аграрної логістики Запорізької області. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Генеральний директор компанії Олексій Вадатурський повідомив, що до 1 липня 2018 року компанія планує звести черговий об’єкт у Запорізькій області, цього разу ― у селі Тернівка (Вільнянський район). Також були намічені плани з будівництва ще одного підприємства в центрі Запорізької області.

Таким чином, удосконалення логістики дозволить зберегти автомобільні шляхи Запорізької та сусідніх областей, адже у радіусі 100 км від підприємств компанії «Нібулон» вигідно доставляти збіжжя малотоннажними вантажівками.

«Я поінформував учасників форуму InCo Forum-2017 щодо реалізації нашою компанією інвестиційної програми з відродження Дніпра та Південного Бугу як транспортних артерій України і висловив свою вдячність народним депутатам від Запорізької області, які у своїй законотворчій діяльності підтримали наші ініціативи в питаннях відродження Дніпра. Сьогодні я звернувся до дипломатів іноземних країн із проханням наслідувати приклад нашої компанії і не боятися інвестувати в економіку Запорізької області, економіку України, а не чекати коли український бізнес зробить тут інвестиційно привабливий клімат самотужки», ― підкреслив керівник компанії «Нібулон».

Новости по теме

|