В аграрному комітеті розглядають можливість збільшити обсяг держпідтримки аграріям у 2021 році

1 октября, 2020

Комітет Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики 30 вересня запропонував збільшити обсяг державної підтримки сільгоспвиробникам до 8,4 млрд грн. Про це повідомив народний депутат, член аграрного комітету Сергій Лабазюк на своєму Telegram-каналі.

«Підтримали пропозиції підкомітету у напрямку до Бюджетного комітету Верховної Ради України пропозиції щодо збільшення фінансування держпідтримки аграріям на 4,4 млрд грн у проекті держбюджету на 2021 р. (№4000)», – написав він.

При цьому Лабазюк уточнив, що комітет не вніс додаткову аргументацію, звідки компенсувати витрати.

Також члени комітету підтримали до другого читання проект №3295 про Державний аграрному реєстрі.

«Тобто не вніс компанію до реєстру – не маєш права на дотації. Разом з тим розширили підтримку з садівництва, аквакультурі і т.д.», – додав парламентарій.

Крім того, обранці почали обговорювати проект про ветмедицині (№3318), проте через велику кількість поправок – розгляд по суті перенесли на наступний комітет.

У свою чергу, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Висоцький в Facebook пояснив, що в цьому році, коли неврожай і складні погодні умови, є важливим передбачити достатньо коштів на 2021 рік, щоб реалізувати напрацювання, які націлені на розвиток виробництва продукції з доданою вартістю: садівництво, тваринництво, органічне виробництво, овочівництво.

«Також необхідно активно відновлювати і розвивати зрошення і компенсацію відсотків по кредитах, і державну підтримку агрострахування. Чекаємо засідання бюджетного комітету і наступних рішень в рамках бюджетного процесу. Сподіваємося, що кінцевий результат буде на користь аграрних виробників, і буде виділено достатньо коштів в прийнятому в цілому законі України про бюджет на 2021 р.», – додав він.

Депутати аграрного комітету підтримали подання на бюджетний дохід України щодо необхідності збільшення державної…

Gepostet von Taras Vysotskyi / Тарас Висоцький am Mittwoch, 30. September 2020

Новости по теме

| | | |